<

Plaj çantalarınızda kesinlikle bulunması gereken yazlık modüller

  • Oyla
    Loading...

Plaj çantalarınızı ve bavullarınızı hazırlarken yanınıza alacaklarınız hem gereksiniminiz olan modüller olmalı hem de çanta ve bavullarınızda fazla yan kaplamamalıdır. Yaz tatili boyunca çantanızda kesinlikle bulunması gereken tatil kesimleri bulunmaktadır. Sizler için plaj çantalarınızda kesinlikle bulunması gereken yazlık kesimleri derledik.

Yaz tatiline çıkarken öncelik vermeniz gereken en değerli şey plaj çantalarınızdır. Hazırlık yaparken, gereksiniminiz olan modülleri eksiksiz bir biçimde çantanızda bulundurmaya ihtimam göstermelisiniz. Plaj çantanızda olması gerekenleri seçerken öncelikle nasıl bir tatil geçireceğinizi belirlemiş olmanız gerekir. Gününüzü nasıl geçireceğiniz ve bulunacağınız mekanları bilmek, kıyafet seçimi konusunda sizleri yanlışsız biçimde yönlendirecektir. Plaj çantalarınızda programınız her ne olursa olsun kesinlikle bulunması gereken kesimler vardır.

Plaj çantaları dışında, seyahat sırasında yanınıza alacağınız elbise, mayo ve bunlar dışındaki daha pek çok eseri rahatlıkla ve alan darlığı sorunu yaşamadan yerleştirmek isteyeceğiniz bavul ve valizleri de tercih edebilirsiniz.

2020 

Pekala plaj çantalarınızda, bavul ve valizlerinizde bulunması gereken modüller nelerdir?

Çantada bulunması gereken birinci kesimlerden biri, serin yaz gecelerine başka şıklık katacak olan yazlık ceketlerdir. İnce ve doğal materyallerden üretilmiş kumaşlardan ceketler, tüm tatil planları için tutarlıdır. Kamp tatilleri için safari ceketler, yazlık mekanlarda geçen tatiller içinse ipek kumaştan üretilen modüller hakikat bir seçim olacaktır. Bu ceketlerle birlikte ince tül hırkalar da şort ve bluz kombinlerinde şık duracaktır.

Çantanızın, bavulunuzun as kesimlerinden biri de deniz ve havuz keyfi sonrasında gerçekleştireceğiniz yürüyüş sırasında ve akşam yemeklerinde giyebileceğiniz tiril tiril elbiselerdir. Likralı, sizi sıkmayacak ve terletmeyecek kumaşlardan yapılan bir yazlık elbiseyle günlük devrinizi istediğinizden daha rahat geçirebilmeniz mümkün olacaktır. Bu elbiselerinizin altına plaj terlikleri ya da bilekten bağlamalı, ince topuklu ayakkabılar şık bir ahenk sağlayacaktır. Bu dönem için elbiselerde geometrik ve çiçek desenler trendler arasında mahal alıyor.

 

Plaj çantaları ve bavullar içerisinde muhakkak mekan alması gereken bir gayrı kesimse plaj havlularıdır. 2020 yaz serisinde klasik havlu modelleri yanına yapısı ince havlular trendler arasında mekan alıyor.

Bu kesimler hem çanta ve bavulunuzda fazla konum kaplamaz hem de bu havluları akşam serinliğinde yahut havuz ve deniz sonrası üşümemek için üzerinize rahatlıkla alabilirsiniz.