<

Naxoder krem ne işe yarar ve cilde yararları neler? Naxoder krem tasarrufu

  • Oyla
    Loading...

Tırnaklarda görülen mantar enfeksiyonlarını geçirmede çok tesirli olan Naxoder krem bilirkişi tabiplerin önerdiği bir ilaçtır. Şayet sizinde parmaklarınızın arasında egzama varsa Naxoder kremi kullanabilirsiniz. Evet Naxoder krem ne işe yarar ve cilde yararları neler? Naxoder krem tasarrufu nasıl yapılır? İşte sorunun cevabı:

Canlı hususu Naftifin Hidroklorür olan Naxoder krem, cilt üzerine yerleşen mantarların üremesini durduran bir ilaçtır. Yalnızca eksper tabiplerin reçete etmesiyle satın alabileceğiniz Naxoder krem, ciltte egzamayla ya da iltihabi durumlarla seyreden mantar hastalıklarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tedaviden uygun sonuç alabilmeniz için, sistemli olarak her gün aksatmadan uygulamalısınız. Mantarlı lezyonlar tamamıyla geçtikten sonra, 15 gün daha  ilaç tasarrufunu sürdürmeniz marazın nüksetmesini önlemek açısından gereklidir.  Eller (tinea manum), ayak (tinea pedis) ve tırnak (tinea unguium) mantarı; kasıkta yahut bacakların arasında kahverengi, kırmızımsı lekeler, kaşınma, yanma hissiyle besbelli kasık mantarı ( tinea kruris ); göğüste, boyun, sırt ve kolların üst kısımlarında renksiz ya da sıradan cilt renginden daha koyu küçük yamalar biçiminde görülen samyeli mantarını da kısa müddette geçiren bir ilaçtır. 

Sıklıkla uzunluğunda gövde, kol ve bacaklarda da görülebilen halka biçiminde iltihaplanmış, kaşıntıyla ve yüzeyden kabarık lezyonlarla sarih vücut mantarında iltihabın ve kaşıntının önlenmesini başkaca mahsusen nemli yerlerde yayılma özelliği gösteren koltuk, göğüs altları ve dış genital organlarda ince kabuklaşmalar, al yahut kahverengi lekelerin görüldüğü cilt üzerine yerleşmiş maya mantarı olan Candidanın belirtilerinin giderilmesini hedeflemektedir.

NAXODER KREM NASIL KULLANILIR?

Cilt ve tırnak mantarı için  geceleri 1 defa olmak üzere arı ve kurulanmış mantarlı yüzeyi kaplayacak şekilde  ve etrafına (2 cm) parmağınızla  ufak ölçüde aldığınız kremi yavaşça masaj yapar üzere sürün. Tırnak, parmak aralığı ya da göğüs altı üzere birbirine sürtünen bölgelere gazlı bez konulabilir.

Tedavi vadesi mantarlı yüzeylerin şiddetine nazaran farklılaşabilir. Ağır olmayan mantar illetinde tedavi mühleti 15 gün ila bir ay; önemli olgularda 1 ila 2 ay,  tırnak mantarı 6 ay, vücut mantarında 1 ay, cildin birbirine sürtünen yüzeylerindeki mantar enfeksiyonunda ise 15 gündür.

NAXODER KREM FİYATI

NAXODER %1 krem 2020 fiyatı 41.83 TL’dir.