<

Kadir Doğulu’dan itiraf dolu açıklamalar

  • Oyla
    Loading...

Kadir Doğulu arasının açık olduğu bilinen Burak Özçivit ile ilgili konuştu. Oyuncu Kadir Doğulu, ’40’ isimli programda yıllardır merak edilen bir mevzuya açıklık getirdi. Doğulu, yıllar evvel birebir seride rol aldığı ve akabinde da yeniden eşi Neslihan Atagül’le başrolü paylaşan Burak Özçivit’le arasının neden açıldığını anlattı.

“Meşrepimiz birbirimize müsait değil”

2016’daki düğünlerine Özçivit ile eşi Fahriye Evcen’i davet etmediklerini söyleyen Kadir Doğulu, Özçivit hakkındaki şu laflarıyla bir polemiği başlattı: “Sanıyorlar ki yediğimiz içtiğimiz başka gitmiyor. Halbuki o gayrı meşrepte adam! Burak’la çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Tahminen de Türkiye’nin en şık adamlarından bir tanesi… Şahane vasıfları da var; fakat meşrepimiz birbirimize elverişli değil! Biz dost, arkadaş olamayız.”

Doğulu, şaşkınlık yaratan kelamlarını sürdürdü: “Bir araya geldiğimizde azami hürmet gösteriyoruz. Kırgınlık yaratacak hiçbir kelamımız olmadı, çok kibar bir çocuktur Burak. Fakat biz dost olmadık, olamadık. Zira biz farklı meşreplerdeyiz. O futboldan hoşlanıyor ben hoşlanmıyorum, bu da bir araya geldiğinde konuşulacak şeylerin azlığını gösteriyor.”

Hande Yener’e teşekkür

Garsonken tanıştığı Hande Yener ile 2006 ile 2010 yılları arasında aşk yaşayan Kadir Doğulu, kendisine şöhreti getiren eski sevgilisiyle ilgili şöyle dedi: “Benim olgunlaşmama en büyük çimentoyu atan, mükemmel bir münasebet oldu” karşılığını verdi. Doğulu; yaş, kişi, makam ya da statünün kendisini etkilemeyeceğini belirterek, “O periyodumu safça, içimden geldiği üzere yaşadım. Hiçbir pişmanlığım ya da üzüntüm yok. İbretlik vakit geçirdim” dedi.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.